O nás

Služby motoristom sú na Slovensku stále veľkou neznámou pre väčšinu motoristov na našich cestách. Nie každý motorista má niekoho,
kto sa o neho postará v prípade potreby pomoci pri  nečakanom prerušení cesty následkom nehody alebo poruchy na jeho vozidle.
Sú situácie s ktorými sa človek bežne nestretáva a v týchto prípadoch je často nerozhodný a robí neuvážené kroky.

Keďže v Bratislave je rozmanité množstvo servisov a servisíkov, garáži a garažičiek s rôznymi stupňami kvality opráv, kvality a pôvodu náhradných dielov a rôznymi hladinami cien za opravu, tak isto kopa „ochotných“ čo sa pristaví pri vašom pokazenom alebo havarovanom vozidle s úmyslom vám nezištne pomôcť, ale iba do doby vystavenia účtu, vznikol tu priestor pre bezplatné profesionálne poskytovanie asistenčných služieb motoristom.

ProAssist_poharAkákoľvek vami volaná asistenčná služba a ich sprostredkovaná pomoc je poskytovaná len cez telefón. Často bez akejkoľvek znalosti danej problematiky, bez predstavy a možnosti posúdenia vašich potrieb na danom mieste a často s veľkým časovým oneskorením.

Sme jediná asistenčná služba, ktorá je pri vás fyzicky už od začiatku a do konca. Výhodou je že priamo na mieste vieme posúdiť akou formou a spôsobom sa dá riešiť vaša krízová situácia a poskytnúť vám odbornú pomoc bez prieťahov a finančných strát.

V prvých rokoch bola naša činnosť zameraná hlavne na poskytovanie odtiahnutia vozidla motoristu v prípade nehody alebo poruchy na jeho vozidle. Pre činnosť odťahu nepojazdného vozidla sme od začiatku využívali služby profesionálnych odťahovacích služieb s dlhoročnými skúsenosťami a praxou, ktoré disponujú potrebnou technikou v akomkoľvek čase a sú zmluvným partnerom všetkých asistenčných spoločnosti Slovenských poisťovní.

Častou otázkou našich klientov bolo kam odtiahnuť, kde opraviť, za akú dobu, v akej kvalite a cene. To nás priviedlo k tomu, aby sme vyhľadávali poskytovateľov služieb, ktorí poskytujú nadštandardné služby na najvyššej profesionálnej úrovni, primeranej cene a majú ľudský prístup ku klientom. Rokmi spolupráce a skúsenosťami s rôznymi poskytovateľmi služieb sa vyprofilovali za našich zmluvných partnerov len tí najlepší profesionáli na trhu. Naši zmluvní partneri poskytujú našim klientom nadštandardný prístup, ako aj neoceniteľné nadštandardné služby s pridanou hodnotou.

Latku kvality máme nastavenú na najvyššiu úroveň aj preto máme len najlepších zmluvných partnerov, ktorí dokázali svojou prácou, že sú profesionáli na trhu.

V prípade, že budete musieť využiť naše služby, sami sa presvedčíte o ich kvalite a  našej profesionalite.

logo_proassist_125_125_01