Vaše komentáre

 • Milada Caderova

  Chcela by som sa velmi pekne podakovat pani Zuzane Bezakovej za jej profesionelny ludsky pristup. Dnes s17.05.2018 sme mali malu dopravnu nehodu , ona isla nahodou okolo mala uz koniec pracovnej doby napriek tomu nam neskutocne pomohla vybavila poistovnu dokonca aj nahradne vozidlo………ja by som si urcite sama neporadila jednym slovo som stretla ANJELA .Este raz DAKUJEM a velmi si vazim co pre nas dokazala . Caderova Milada

 • Blažena Papánkováb

  8.4.2018 miesto nedeľného obedu som musela riešiť poškodenie môjho zaparkovaného auta. Prvýkrát som sa stretla so službami ProAssist a bola som veľmi príjemne prekvapená poskytnutými službami. Touto cestou chcem poďakovať za rýchly a ústretový prístup pani Zuzany Bezákovej, ktorá zabezpečila vo veľmi krátkom čase odvoz auta do servisu a na druhý deň vybavila v servise všetko, čo bolo potrebné včítane náhradného vozidla. Pre mňa to bola neoceniteľná služba, ktorá mi ušetrila veľa času a námahy. Ešte raz ďakujem.

 • Peter Argaláš

  Dovoľujem si touto cestou poďakovať p.Pavlovi Čukanovi za nezištnú a vysoko profesionálnu pomoc pri riešení dopravnej nehody, ktorú som mal 19.02.2018. Zvlášť ďakujem za pomoc pri vybavení autoservisu a náhradného vozidla počas opravy môjho auta. Pán Pavol Čukan mi ušetril veľmi veľa času a starosti pri riešení škodovej udalosti. Takých čestných ľudí ako je pán Pavol Čukan je potrebne si ctiť a vážiť.
  S úctou
  Argaláš

 • Boris Bartovič

  Touto cestou sa chcem poďakovať p.Šimonovičovi za pomoc pri havárii z dňa 19.202018.Jeho ľudský prístip,rady a ochota mi veľmi pomohli.Je to človek na správnom mieste a skutočný profík vo svojej práci.Ďakujem
  s pozdravom Boris Bartovič

 • Peter Kubala

  Touto cestou by sme sa chceli poďakovať p.Horákovi a p.Čukanovi za ich profesionálny ale zároveň veľmi ľudský prístup pri riešení dopravnej nehody, ktorú sme mali 15.11.2017. O všetko sa postarali, vybavili servis a poskytli rady ako ďalej postupovať pri riešení škodovej udalosti. Ešte raz vďaka a všetko najlepšie do nového roku.
  Kubalovci

Zanechaj komentár