Deň detí v jednej Bratislavskej škôlke :)

Deň detí je deň, kedy majú najväčšiu radosť nie len deti, ale aj ich rodičia preto, že ich majú a znamenajú pre rodičov všetko na svete. Naše aktivity naozaj nemajú hranice, ktoré by mohli zastaviť dobrý úmysel a snahu poskytnúť dobre informácie ako rodičom tak aj deťom.

Kto z nás keď bol malý nechcel sedieť v sanitke, v hasičskom či policajnom aute. Keď, že ProAssist rozširuje pôsobenie v oblasti pomáhať ľuďom vždy a všade a doplnila do svojho „autoparku“ sanitku, tak sme boli šťastný, že sme mohli poskytnúť našu sanitku na „preskúšanie“ deťom zo škôlky. Bolo úžasne pozorovať týchto drobcov ako ich všetko zaujímalo a akú radosť sme im spravili.

Týmto by sme chceli poďakovať aj učiteľkám v škôlke za to, že umožnili sa podieľať na výnimočnom dni, ktorý sme spolu pre detičky pripravili 🙂 .

den_deti_proassist_01 den_deti_proassist_02 den_deti_proassist_03 den_deti_proassist_04 den_deti_proassist_05 den_deti_proassist_06 den_deti_proassist_07 den_deti_proassist_08 den_deti_proassist_09 den_deti_proassist_10 den_deti_proassist_11 den_deti_proassist_12